KONST / Litografier / Serigrafi 13713615
nr 1371 3615
Anette Englund
(f. 1954), Sverige
Serigrafi, Komposition. Signerad, numrerad HC X/XXIII, ca 38x26 cm
Anette Englund, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 januari 2021
kl 20:32:07
11/1 18:31:03